Προκριθέντες στον τελικό (2019).​

Συγχαρητήρια σε όλες και όλους!

Η Αρχική Φάση του ΛΥΣΙΑ ολοκληρώθηκε με επιτυχία και χιλιάδες συμμετοχές!  

 

Ευχαριστούμε όλους σας για τη συμμετοχή σας, με την οποία "Παίξατε και Βοηθήσατε"  το Σύλλογο Φίλων Παιδιών με καρκίνο η "Ελπίδα". 

 

Υπενθυμίζουμε ότι η τελική φάση πραγματοποιείται στις 11 Μαΐου 2019. 

Οι ώρες διεξαγωγής του διαγωνισμού στα Πιστοποιημένα Κέντρα, είναι οι παρακάτω:

lysias01.png

Οι συμμετέχοντες στην Τελική Φάση:

  • Προσέρχονται στο Κέντρο της επιλογής τους (καλό είναι να έχουν ειδοποιήσει το Κέντρο πριν) κατά τις ώρες αναγράφονται ανάλογα με την τάξη τους.

  • Εισάγουν την ταυτότητα (userid) και τον κωδικό (password) τους.

  • Απαντούν στις 35 ερωτήσεις (που είναι ίδιες για όλους) σε 1 ώρα.

 

Προσοχή:

  • Στην τελική φάση οι συμμετέχοντες δεν συνεργάζονται μεταξύ τους και δεν χρησιμοποιούν κανένα βοήθημα (παρά μόνο αυτά που παρέχονται
    από το παιχνίδι, π.χ. μηχανή αναζήτησης κτλ.)

  • ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΩΡΟ (και έχει να απαντήσει μόνο σε 5 ερωτήσεις σε κάθε κόσμο).

 
 
 
 
 
 

ΑΓΆΚΟΥ ΟΛΓΑ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΖΑΡ ΝΕΦΕΛΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΆΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  10ο Γυμνάσιο Αχαρνών

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΙΒΆΤΟΓΛΟΥ ΛΉΔΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΑΛΜΠΑΝΊΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΒΕΡΟΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΡΓΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΣΗΦ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ,  ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΒΑΛΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΙΣΤΙΑΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΒΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΑΠΠΑΔΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ( ΓΕΡΑΣ )

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΒΕΛΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ,  ΠΕΥΚΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΓΑΒΒΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΙΤΑΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΓΚΟΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΓΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ,  ΧΑΛΚΙΔΑ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  Πρότυπο Γυμνάσιο Αναβρύτων

ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΕΝΕΚΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΔΟΞΑΤΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΗΜΗΡΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΔΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΟΥΛΑΒΈΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΧΑΝΙΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΟΥΜΑ ΡΩΣΣΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑ,  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΖΙΆΜΠΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΘΕΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΘΕΟΤΟΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΕΡΓΗ ΕΛΕΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΜΠΑΤΑΗ ΗΣΑΪΑ,  ΔΡΑΜΑ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΑΠΕΡΝΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΤΖΆ ΛΥΔΙΑ,  ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΈΡΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΏΡΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΑΡΛΕΣ ΜΥΡΤΩ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΑΡΝΑΛΑΣ ΝΊΚΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΑΡΠΗ ΛΑΜΠΡΙΆΝΝΑ,  ΠΑΤΡΑ,  13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΑΤΗ ΝΤΙΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΚΙΛΚΙΣ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΟΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΙΑΛΥΣΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΑΡΤΕΜΙΔΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ ΛΟΥΤΣΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΟΝΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΑΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΌΤΣΙΕΒ ΜΙΧΑΗΛ,  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΥΛΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΔΟΞΑΤΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΥΡΠΙΖΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΜΠΡΌΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΊΑΚΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΕΒΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΈΚΚΑ ΚΛΕΙΏ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΛΕΡΟ ΛΗΔΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΟΥΚΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ,  ,  

ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,  ΣΠΑΤΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

ΛΥΚΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΚΑΡΟΥΝΗ ΣΥΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΛΙΆΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΟ ΑΡΙΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΗΤΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ,  ΚΗΦΙΣΙΑ,  ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΉΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΜΠΑΡΔΗ ΘΕΚΛΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΜΠΕΡΑΤΖΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΛΙΑΜΠΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΟΥΦΙ ΜΑΡΙΟ,  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΜΠΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΠΡΟΑΣΤΙΟ,  

ΜΥΤΑΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  Μουσικό Σχολείο Λάρισας

ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΝΤΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΞΑΝΘΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΝΤΎΛΑΝ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΣΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΤΣΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΓΙΑΣΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ

ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  

ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  68ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΘΕΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΡΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΙΤΣΟΓΙΆΝΝΗ ΕΛΕΆΝΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΚΙΛΚΙΣ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

ΣΑΤΑΝΆΚΗ ΑΝΝΑ,  ΚΙΛΚΙΣ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΑΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΙΜΟΥ ΒΑΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΙΩΠΗ ΑΝΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΚΟΠΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΣΟΦΙΑΝΆΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΤΖΙΝΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΟΥΛΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΤΟΣΚΑ ΣΟΦΙΑ,  ΕΥΡΩΠΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

ΤΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΡΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΡΟΧΑΤΟΥ ΜΑΡΗΛΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΤΣΑΚΜΆΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΕΡΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΣΙΛΗΡΑ ΜΕΛΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΦΑΝΤΈΛΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΦΑΝΤΕΛΑΣ ΚΩΣΝΤΑΝΙΤΟΣ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΦΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΧΑΛΑΜΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΧΑΛΒΑΤΖΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΦΙΛΛΙΠΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΟΥΣΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΨΑΡΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

 

ΑΓΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΑΙΓΑΛΕΩ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ,  

ΑΝΑΣΤΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ,  ΠΥΡΓΟΣ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ,  

ΑΡΩΝΆΚΗ ΦΡΑΝΤΖΈΣΚΑ,  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΑΡΤΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΣ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΟΥΡΓΟΥΛΗ ΒΑΪΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟ ΚΛΕΑ,  ΜΕΛΙΣΣΙΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΔΗΜΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΖΆΓΚΑΣ ΘΕΟΦΆΝΗΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΖΆΜΠΑΚΑΣ ΡΑΦΑΉΛ,  ΚΟΖΑΝΗ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΕΜΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ,  ΔΡΑΜΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΔΡΑΜΑ

ΖΟΥΛΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΖΟΥΝΗ ΛΕΝΑ,  ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ,  ΒΕΡΟΙΑ,  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΔΡΑΜΑ

ΚΑΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΒΑΛΑ,  6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΚΑΛΛΈΡΓΗ ΑΡΙΣΤΈΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΑΜΠΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΑΓΙΑΣΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ

ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΚΙΛΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΡΈΚΛΑΣ ΛΙΤΣΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΉ ΡΑΦΑΈΛΑ,  ΡΟΔΟΣ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΝΤΣΕ ΛΥΔΙΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΟΥΤΣΙΛΙΈΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΙΑΛΥΣΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΩΦΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΕΔΕΣΣΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΛΑΔΟΠΟΎΛΟΥ ΔΈΣΠΟΙΝΑ,  ΝΙΚΑΙΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΛΑΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ,  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΑΣΤΑΚΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΛΥΓΚΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  ΜΥΤΙΚΑΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ

ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ,  ΘΗΒΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΡΆΒΑΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΕΛΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΚΑΛΛΟΝΗ,  1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΜΠΕΡΈΤΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ,  ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΠΑΤΡΑ,  11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΝΤΑΒΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΟΥΛΚΟΥ ΣΙΜΡΑΝΤΖΙΤ ΣΙΝΓΚ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Π Σ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΧΙΟΣ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,  ΝΙΚΑΙΑ,  5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΠΑΚΏΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΠΑΠΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΤΑΚΟΥΛΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΪΤΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  39ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΦΛΩΡΙΝΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΙΛΑΊΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ,  ΑΓΡΙΝΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΟΥΕΡΕΦ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑΛΙ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΞΑΝΘΗ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΜΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΤΕΦΑ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΒΕΡΟΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΖΕΡΕΜΕ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ,  

ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΥΗΛ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΤΣΙΤΣΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΓΑΛΑΤΣΙ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΜΟΡΟΎΣΟΥ ΣΤΈΛΛΑ,  ΦΑΡΣΑΛΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ,  1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΧΤΕΝΕΛΛΗ ΔΕΛΜΗΝΑ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΨΑΡΡΆΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

HIGGERS NATE,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

Αγγουρά Ρουμπίνη Μαρία,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΓΡΙΤΕΛΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ,  ΚΑΛΛΟΝΗ, 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 

ΑΝΔΡΟΜΙΔΆ ΕΛΈΝΗ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΑΠΕΣΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ,  ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΡΝΑΟΎΤΗ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ,  ΚΟΖΑΝΗ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΡΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  Γενικό Ενιαίο Λύκειο Πεδινής Ιωαννίνων

ΒΡΑΧΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΑΝΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΓΚΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΛΙΑΡΤΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΓΚΙΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΔΆΚΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  4ο ΤΕΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΙΛΙΟΝ,  7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΖΑΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΖΕΡΔΕΛΉ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΔΑΦΝΗ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΊΔΗΣ ΑΒΡΑΆΜ,  ΝΕΑ ΤΡΙΓΛΙΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΚΑΖΑΚΛΆΡΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  

ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΥ,  ΚΑΛΛΟΝΗ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΚΟΥΒΑΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΥΜΠΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΣΚΥΔΡΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  18ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΛΛΟΝΗ,  1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΑΘΙΟΥΔΆΚΗΣ ΜΆΡΚΟΣ,  ΠΕΡΑΜΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΡΙΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΑΜΑΛΙΑΔΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΕΡΤΖΩΛΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ

ΜΠΛΕΡΊΝΑ ΜΟΎΤΣΙ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ ΜΙΝΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΝΙΠΥΡΆΚΗ ΕΙΡΉΝΗ,  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΝΤΑΓΚΑ ΞΑΝΘΗ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΝΤΕΡΒΙΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΛΑΜΙΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΕΙΟ

ΟΓΡΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

ΠΑΓΚΑΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΑΓΩΝΑ ΦΑΝΗ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  7ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,  ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ,  

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΡΑΝΥΧΙΑΝΆΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΠΑΥΡΙΑΝΊΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΕΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΡΆΣ ΤΆΣΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΊΤΤΗ ΑΝΘΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  2ο ΓΕΛ Αγίου Αθανασίου

ΣΑΦΙΡΙΣΗΔ ΙΓΝΑΣΤΙΟΣ,  ΑΡΤΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΣΔΡΑΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΓΑΠΗ,  ΑΘΗΝΑ,  2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΗΜΩΝΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΤΕΕ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΣΠΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΧΑΝΙΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΤΣΙΚΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΙΛΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ

ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΗΛΙΑΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ,  ΧΙΟΣ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥ

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΒΙΑΤΖΉ ΝΙΚΗ,  ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ

ΧΑΛΑΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΜΑΓΟΥΛΑ,  ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΦΑΝΤΟΥ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΨΑΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ,  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΩΗ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΑΒΡΑΆΜ ΚΑΤΕΡΊΝΑ,  ΒΑΣΙΛΙΚΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ - ΓΕΝΝΑΔΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ,  ΕΥΟΣΜΟ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΥΓΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΛΕΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  18ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΥΤΖΊΔΟΥ ΕΛΈΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  19ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΟΎ ΑΣΠΑΣΊΑ ΧΡΥΣΑΥΓΉ,  ΑΘΗΝΑ,  16ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ,  ,  

ΓΚΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ,  ΝΑΟΥΣΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΞΑΝΘΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚΡΙΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΛΑΜΙΑ,  2ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΡΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ,  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,  5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΖΑΒΑΛΑΡΗ ΑΝΤΩΑΝΕΤΑ,  ΚΑΛΛΟΝΗ,  1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΖΑΒΟΣ ΑΛΕΞΗΣ,  Σ. Σ. ΒΑΡΔΑΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΔΑΣ

ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΖΊΚΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ "ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ"

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ,  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΑΛΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ,  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ

ΚΑΛΟΤΙ ΚΛΕΑ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  2ο ΓΕΛ Αγίου Αθανασίου

ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ,  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ,  

ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΕΧΑΓΙΆ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΔΡΑΜΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΛΉΜΗΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ,  ΝΕΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΑΤΡΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ,  ΘΗΒΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΑΣ - Τ.Α.Δ.

ΛΆΜΠΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΟΛΙ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΒΙΛΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΙΛΛΙΩΝ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΙΩΝΙΑ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΜΕΙΝΤΑΝΙ ΦΡΑΝ,  ΚΑΛΛΟΝΗ, 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 

ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΕΤΣΟΒΟ,  1ο ΤΕΕ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

ΜΠΑΤΡΑ ΟΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΠΡΕΔΟΛΌΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΧΑΝΙΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΝΤΑΒΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΡΓΟΣ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΝΤΥΡΜΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΡΟΔΟΣ,  

ΠΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ,  ΚΙΑΤΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ,  ΝΙΚΑΙΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  1ο ΤΕΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΠΑΤΣΕΛΛΗ ΖΩΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΓΙΑΣΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ

ΠΙΤΣΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΚΑΛΛΟΝΗ,  1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΑΙΓΙΟ,  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ

ΣΙΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΙΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΙΛΙΟΝ,  5ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΤΖΊΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΕΙΡΉΝΗ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΤΖΙΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ,  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ,  ΤΕΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΤΡΕΒΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΒΕΡΟΙΑ,  ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  2o ΓΕΛ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

ΦΟΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  

ΧΑΝΙΩΤΆΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  8o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

TSOLAKIDOU MARKELLA,  ΚΙΛΚΙΣ,  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΡΑΠΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΓΕΡΑΚΑΣ,   

ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΥΡΓΟΣ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ,  ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΜΑΡΙ ΕΡΙΣΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΘΕΡΜΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΨΑΧΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ-ΚΑΡΟΛΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΑΙΣΑΡΗ

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΗΛΙΑΣ,  ΛΑΜΙΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΝΙΚΗ,  ΝΙΚΑΙΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  12o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  62ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΜΟΝΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΛΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΟΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΟΥΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΒΟΥΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΣΕΡΡΕΣ,  23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΙΑΓΧΟΥΣΤΊΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ,  ΣΕΡΡΕΣ,  23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ ΑΡΓΥΡΩ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΓΙΟΓΙΑΚΑ ΛΥΔΙΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΓΙΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΑΤΣΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΚΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ-ΣΟΦΙΑ,  ΕΥΟΣΜΟ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΕΡΕΔΑΚΗΣ ΟΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΓΚΛΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΓΚΟΥΝΑΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΓΚΡΙΝΙΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΓΚΡΙΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΓΛΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΓΟΥΑΣΤΩΡ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΓΟΥΔΕΝΤΖΙΚΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΡΙΒΟΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΔΑΓΚΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΑΦΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,  ΑΘΗΝΑ,  86ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΔΙΠΛΑ ΛΥΔΙΑ - ΣΑΒΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΟΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΟΥΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΡΑΒΙΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΕΦΡΑΙΜΊΔΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ- ΜΑΡΊΑ,  ΘΕΡΜΗ,   

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΖΑΧΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΗΡΕΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΊΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΔΟΞΑΤΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΛΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΠΙΤΣΑΚΗΣ ΟΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΠΟΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,   

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΤΣΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΡΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΥΔΗ ΔΑΝΑΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ, ΚΕΡΚΥΡΑ, 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΡΟΔΟΣ,  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΙΛΙΟΝ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΚΕΣΌΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑ ΟΔΑΝΑΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ,   ,   

ΚΟΠΑΡΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΣΑΒΙ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΕΠΑΝΟΜΗ,   

ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ- ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΎΛΗ ΣΤΕΛΙΝΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΛΕΒΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΙΩΣΗΦ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΛΕΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ,  2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας

ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΑΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΟΥΠΗΣ ΚΩΣΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΛΩΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΜΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΑΛΙΝΕΣΚΟΥ ΟΔΗΜΗΤΡΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΜΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  45ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΕΥΚΑΡΠΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΡΊΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΑΡΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΡΤΊΝΗ ΔΑΝΑΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΙΤΕΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΤΕΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  69ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΧΑΝΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ,  ΓΛΥΦΑΔΑ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΕΤΑΞΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΨΑΧΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΕΤΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  113ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΗΤΑΚΟΥΔΗ ΛΥΔΙΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΗΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΚΩΣ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΟΤΙΣΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΠΆΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ,  ΣΠΑΤΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΛΛΑ,   

ΜΠΑΛΟΔΗΜΑ ΦΛΑΒΙΑ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΑΡΕΤΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΠΕΤΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΜΠΛΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ,  ΧΑΝΙΑ,  1ο Δημοτικό Σχολείο Κουνουπιδιανών

ΜΠΟΣΔΕΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΨΥΧΙΚΟΥ

ΜΠΟΣΔΕΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΨΥΧΙΚΟΥ

ΜΠΟΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΠΟΥΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΠΟΥΣΟΥΛΕΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΩΥΣΙΔΗ ΔΑΝΑΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΤΖΙΜΜΗΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΝΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΙΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΧΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΧΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΝΟΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΝΤΑΛΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΝΤΟΎΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ,  ΓΕΦΥΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΞΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΓΕΦΥΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΔΙΑΤΕΛΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΛΑΜΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ ΦΑΝΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΑΒΔΗΡΑ,  ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΞΙΟΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ,   ,   

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΤΛΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ,  ΚΟΥΦΑΛΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΕΤΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΠΕΤΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛ-ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΕΔΕΣΣΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΥΠΑΤΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΩΝ

ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΟΤΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΥΡΓΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΡΑΠΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΡΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΟΝΕΦΕΛΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΟΥΦΑΛΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΣΑΝΤΑΪΝΤΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ,  ΝΑΞΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΞΟΥ

ΣΑΡΑΚΛΙΔΟΥ-ΚΑΛΠΑΚΙΔΟ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΛΟΥΤΡΑΚΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΣΕΡΡΕΣ,  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  12Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΣΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  12Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΣΙΜΟΣ ΦΑΙΔΩΝΑΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΣΚΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΧΑΛΚΙΔΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΣΟΛΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΣΥΚΙΕΣ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ,  12/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΆΚΗ ΦΟΊΒΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΉΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΜΕΛΙΣΣΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΣΤΕΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  71ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  41ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΤΡΙΝΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΣΤΡΙΦΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΜΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΥΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΣΎΧΛΩΡΟΥ ΡΟΔΟΎΛΑ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,   

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΤΑΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΎΛΑ, ΜΑΡΟΥΣΙ,3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΤΕΠΕΤΕΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΤΖΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΕΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΤΖΙΑΚΑ ΝΙΚΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΖΙΟΜΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΟΠΛΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΔΕ-ΑΠΘ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΤΡΙΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΤΣΑΚΜΆΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΑΛΤΑΠΑΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΩΡΩΠΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΤΣΕΛΊΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ - ΉΛΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΤΣΙΑΝΤΗ ΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΖΑΚΥΝΘΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΠΟΥ

ΤΣΙΒΕΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΤΣΙΛΙΛΗΣ EKTOΡΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΜΥΡΙΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΡΙΝΗΣ

ΤΣΙΦΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ

ΤΣΟΤΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ,  ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

ΤΣΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ,  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΙΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΦΙΩΤΆΚΗ ΜΥΡΤΏ,  ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

ΦΛΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,   

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΌΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ  

ΧΑΤΖΗΝΊΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΑΛΑΙΟ ΨΥΧΙΚΟ,   

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ,  ΚΩΣ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ,  ΚΩΣ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΧΑΧΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΚΙΣΣΑΜΟΣ,   

ΧΟΥΣΙΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΛΕΑΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΧΥΤΑ ΒΑΛΕΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΨΑΡΟΎΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΨΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

LEMUS-IAKOVIDOU ALEXANDRA,    

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΚΟΖΑΝΗ,  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ,  

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΑΛΜΠΑΛΑ ΕΡΡΙΚΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΔΑΦΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΦΡΑΓΚΩ-ΝΕΦΕΛΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΜΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΥΔΗ ΙΟΥΛΙΑ,  ΔΙΟΝΥΣΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΒΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΟΒΑΛΕΝΤΙΝΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ,  ΛΕΥΚΙΜΜΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ

ΒΛΑΧΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΒΟΙΤΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΒΡΥΣΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ,  ΠΑΤΡΑ,  64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΓΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,  ΠΑΤΡΑ,  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ,  ΚΟΡΩΠΙ,  ΣΧΟΛΗ ΠΟΡΙΩΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΤΡΙΠΟΛΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, 32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΙΑΡΧΑ ΗΛΕΚΤΡΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΙΑΧΟΥΝΤΉ ΛΥΔΙΑ,  ΑΙΓΑΛΕΩ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΟΥΤΡΑΚΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΓΚΙΝΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ,  ΑΘΗΝΑ,  144ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΡΙΒΕΑ ΟΕΛΕΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΡΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΔΑΦΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ, ΠΥΛΑΙΑ, ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΟΥΜΑ ΕΜΜΕΛΕΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  ΚΑΝΑΣΗ-ΚΑΝΤΕΜΙΡΗ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΕΥΡΥΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΑΧΑΡΊΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ,  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΙΣΆΒΕΤ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΚΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΘΑΛΕΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΑΚΩΝΑΣ ΠΙΕΡΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΝΙΚΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΜΝΙΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΤΙΜΩΛΕΩΝ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΥΛΑΙΑΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΠΡΟΣ ΑΒΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ,  ΖΑΚΥΝΘΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΙΩΝΙΑ,  

ΚΑΡΑΚΟΥΤΑ ΣΑΒΒΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΙΓΑΛΕΩ,  

ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΤΣΙ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤ,  ΑΘΗΝΑ,  94ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΚΑΡΝΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΖΩΗ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,  

ΚΙΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΑΙΤΩΛΙΚΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΟΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΙΓΙΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΛΚΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΚΟΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  

ΚΟΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,  

ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΟΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ,  

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΟΥΝΤΑΡΔΆΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΑ ΖΩΉ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΕΛΛΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ (ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ (ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ)

ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΎΛΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  49ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝ,  ΚΑΜΑΤΕΡΟ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΛΑΔΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΛΙΒΑΔΕΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΟΒΕΑΤΡΙΚΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΛΥΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΛΥΣΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΑΓΡΙΖΟΥ ΡΟΖΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ,  ΛΑΜΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΛΑΚΟΣ ΚΙΜΩΝ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΟΥΡΆΝΙΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΡΓΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ,  ΠΑΝΟΡΑΜΑ,  

ΜΑΡΚΑΖΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΑΡΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΤΑΡΆΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΜΕΝΕΜΕΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ,  ΛΟΥΤΡΑΚΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΜΗΤΡΟΦΑΝΆΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΑΛΜΥΡΟΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΟΙΡΟΣ ΦΑΙΔΩΝ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΟΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΡΟΔΟΣ,  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΚΑΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΑΡΕΤΗ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ

ΜΠΑΝΤΉΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ,  ΒΕΛΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΛΟΥ

ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,  ΑΓΡΙΝΙΟ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΠΊΡΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΜΠΟΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΣΙΜΩΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΠΕΥΚΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΜΠΡΕΚΑΣΗ ΖΩΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΆΣΤΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ,  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ

ΝΑΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ,  ΠΑΤΡΑ,  

ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΑΡΤΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΤΑΒΕΑ ΣΟΦΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,   

ΝΤΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΝΤΕΡΒΑΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ,  ΓΥΘΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΝΤΟΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΡΕΝΑΤΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΞΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΜΥΡΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΙΝΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ,  ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΩΧΟΥ ΖΩΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΚΕΜΟΣ ΜΙΧΑΉΛ,  ΠΡΟΑΣΤΙΟ,  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΑΠΑΓΟΥ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΑΠΑΛΕΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΠΑΠΑΤΣΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ

ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΤΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΤΣΙΟΚΏΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΙΛΙΟΝ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΧΙΟΣ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΙΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΟΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΟΛΥΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣABET,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΟΥΛΟΥΛΗ ΙΟΥΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΟΝΟΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  

ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΡΗΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΞΑΝΘΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΑΤΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΟΎΜΠΑΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  

ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΡΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΑΜΑΝΙΔΗ ΜΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΣΙΑΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΙΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΙΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ,  

ΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΑΙΓΕΙΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

ΣΠΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΜΑΡΙΤΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΧΑΛΚΙΔΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ

ΣΥΡΜΑΚΕΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΤΑΜΠΟΥΡΗ KYRIAKH,  ΕΥΚΑΡΠΙΑ,  1ο Δημοτικό Σχολείο Ευκαρπίας

ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΕΥΚΑΡΠΙΑ,  

ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΕΥΚΑΡΠΙΑ,  

ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΚΛΕΙΩ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΤΑΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΕΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΤΖΑΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΤΖΙΑΚΑ ΒΙΛΛΥ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΖΟΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΡΟΔΟΣ,  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΡΕΜΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΕΥΟΣΜΟ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΤΣΑΙΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΤΣΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΑΦΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΑΛΛΗΝΗ,  Ι.Μ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΕΡΟΛΑ ΥΠΑΤΙΑ,  ΔΑΦΝΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΤΣΕΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  107ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΆΠΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΤΣΙΑΛΑ ΑΛΕΞΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ,  ΘΗΒΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ

ΤΣΙΟΥΚΗ ΕΛΕΝΑ,  ΘΕΡΜΗ,  

ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΘΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΑΛΚΥΟΝΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΑΚΑ ΕΥΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΦΑΛΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΦΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΧΑΒΑΤΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΧΑΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  

ΧΑΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ,  ΚΟΥΦΑΛΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΧΑΣΙΏΤΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ,  ΕΥΟΣΜΟ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΧΑΤΖΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ,   

ΧΟΥΡΒΟΥΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

MELETIADIS LAZAROS,  ΘΕΡΜΗ,  ​

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΔΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΉΛ-ΆΓΓΕΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΥ

ΑΙΟΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΛΥΔΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝA ΕΙΡΗΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  92ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ.ΤΟΥΜΠΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΥ

ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΨΑΧΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΕΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  92ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ.ΤΟΥΜΠΑΣ

ΑΡΧΟΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΖΙΜΟΠΟΛΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ, 

ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ 

ΒΑΡΦΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ,  ΧΟΡΤΙΑΤΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΒΑΤΣΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ-ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΝΑΛΛΑΚΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΙΔΆΛΗ ΓΕΩΡΓΊΑ ΙΩΆΝΝΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΒΟΛΤΗ-ΛΥΜΠΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΟΦΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ,  ΕΔΕΣΣΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ

ΒΡΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  6/θέσιο Δημοτικό σχολείο Μπάφρας - Νεοκαισάρειας

ΒΡΑΚΟΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΑΛΑΝΌΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΛΑΜΙΑ,  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΜΠΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΚΟΖΑΝΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΠΑΤΡΑ,  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΓΩΓΗ (ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ)

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  Σ. Σ. ΠΛΑΤΕΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΓΙΟΛΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ,  

ΓΚΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΙΡΤΖΗΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΓΚΟΥΖΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΡΑΙΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΚΡΙΓΚΟΡΙΤΣΑ ΜΙΧΑΕΛΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΔΑΜΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΔΑΠΟΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΔΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΧΑΝΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΔΕΣΥΛΛΑ ΔΑΝΑΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ,  ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΓΕΡΜΑΝΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΔΙΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  76ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΜΟΙΡΕΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΑΡΓΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

ΖΕΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΟΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΘΕΟΧΆΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΣ,  ΔΟΞΑΤΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΙΑΚΩΒΆΚΗΣ ΟΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΙΩΣΗΦ ΔΑΜΙΑΝΟΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΒΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΖΆ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ

ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΜΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΕΛΑΣΣΟΝΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΜΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΡΑΤΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΡΑΦΙΛΙ ΦΛΑΒΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΚΑΡΕΛΑΣ ΟΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΡΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ,  ΠΑΤΡΑ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΡΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΤΣΏΝΗΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΣΙΜΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ,  ΕΥΟΣΜΟ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΣΙΜΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΟΕΦΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΕΝΑΜΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΟΛΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΣΥΜΕΩΝ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΟΛΌΜΠΟ ΚΆΡΟΛΟΣ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  

ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΕΥΚΑ, ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΝΤΟΎΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  ΠΑΠΠΑΔΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΚΟΡΚΟΤΣΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ,  

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΥΜΕΝΟΣ ΟΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΚΡΕΜΥΖΆΣ ΝΙΚΌΛΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ,  ΒΟΛΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΩΣΤΗΣ ΖΩΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΑΔΕΝΗΣ  ΗΛΙΑΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΑΧΑΝΑ ΑΜΑΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΛΕΒΗ ΑΝΤΩΝΙΑ- ΗΛΕΚΤΡΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΛΕΣΣΕ-ΠΑΡΓΑΝΑ ΕΥΦΗΜΙΑ,  ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΔΑΝΙΩΝ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΛΙΑΣΚΟΣ ΟΣΠΥΡΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΛΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

ΛΙΟΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΡΑΜΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ, 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΗΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΩΣ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΧΟΡΤΙΑΤΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΛΙΟΥ ΘΕΑΝΩ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΡΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΕΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΜΠΙΝΉΣ ΓΙΆΝΝΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  54ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΙΝΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΣΟΦΙΑ,  ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΔΑΝΙΩΝ

ΜΠΊΤΑΣ ΠΑΎΛΟΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΛΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΟΥΔΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ,  ΕΠΙΣΚΟΠΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΑΣ

ΜΠΡΑΤΙΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΠΡΩΚΟΎΜΗ ΑΦΡΟΔΊΤΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  

ΜΩΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΝΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΝΕΣΤΟΡΊΔΗ ΣΙΜΏΝΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  

ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΤΑΒΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΑΛΙΤΣΑ ΑΡΙΑΝΝΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΞΗΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΟΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΔΙΑΤΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΛΑΣΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  

ΠΑΠΑΔΙΜΙΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ,  ΚΑΣΤΟΡΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ,  ΑΡΤΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΠΑΡΓΑΝΑ-ΛΕΣΣΕ ΕΥΦΗΜΙΑ,  ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΔΑΝΙΩΝ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΠΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΟΥΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΡΑΜΑΤΑΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΠΡΑΝΤΆΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ,  ΑΙΓΑΛΕΩ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΠΡΑΝΤΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΔΑΦΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΑΠΑΤΖΊΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ,  ΣΑΛΑΜΙΝΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ

ΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΡΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΕΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ

ΣΙΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΙΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

ΣΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΙΝΑΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΛΥΔΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΞΑΝΘΗ,  

ΣΚΕΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΓΙΑ,  ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ,  ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΣΟΛΩΜΑΚΟΥ ΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΠΕΥΚΗ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓ. ΙΩΣΗΦ"

ΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΣΠΕΛΕΤΑΣ ΖΗΣΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΠΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ,  12/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΣΤΑΜΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟ&Lambd