Προκριθέντες

στον τελικό (5 Μαΐου 2018).​

Συγχαρητήρια σε όλες και όλους!

Η Αρχική Φάση του ΛΥΣΙΑ ολοκληρώθηκε με επιτυχία και χιλιάδες συμμετοχές!  

 

Ευχαριστούμε όλους σας για τη συμμετοχή σας, με την οποία "Παίξατε και Βοηθήσατε"  το Σύλλογο Φίλων Παιδιών με καρκίνο η "Ελπίδα". 

 

Υπενθυμίζουμε ότι η τελική φάση πραγματοποιείται στις 5 Μαΐου 2018. 

Οι ώρες διεξαγωγής του διαγωνισμού στα Πιστοποιημένα Κέντρα, είναι οι παρακάτω:

Οι συμμετέχοντες στην Τελική Φάση:

  • εισάγουν την ταυτότητα (userid) και τον κωδικό (password) τους.

  • απαντούν στις 35 ερωτήσεις (που είναι ίδιες για όλους) σε 1 ώρα.

 

Προσοχή:

  • Στην τελική φάση οι συμμετέχοντες δεν συνεργάζονται μεταξύ τους και δεν χρησιμοποιούν κανένα βοήθημα (παρά μόνο αυτά που παρέχονται από το παιχνίδι, π.χ. μηχανή αναζήτησης κτλ.)

  • ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΔΩΡΟ (και έχει να απαντήσει μόνο σε 5 ερωτήσεις σε κάθε κόσμο).

 

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΤΡΙΠΟΛΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΟΞΥΛΙΘΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΛΙΘΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ,   

ΑΛΕΤΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΛΙΒΙΖΆΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΉΣ,  ΛΗΞΟΥΡΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΘΕΚΛΗΣ

ΑΛΜΠΑΛΑ ΕΡΡΙΚΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΝΔΡΕΑΔΈΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΔΡΙΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΔΑΦΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο-3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΑΡΓΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΦΡΑΓΚΩ ΝΕΦΕΛΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΤΣΑΛΑΚΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΥΔΗ ΙΟΥΛΙΑ,  ΔΙΟΝΥΣΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΒΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΕΤΑ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΒΕΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΒΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΟΥΖΟΠΛΗ ΔΑΝΑΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

ΒΟΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΡΙΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΑ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΓΑΓΆΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΣΟΥΔΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Δ.Δ.Μ.Ν.

ΓΕΡΟΓΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΓΙΑΜΑΛΗ ΙΡΙΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΒΥΡΩΝΑΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

ΓΙΑΝΝΕΒ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΓΙΑΡΙΚΑΝΗ ΧΡΥΣΉ,  ΚΟΥΦΑΛΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΓΚΑΤΖΟΦΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΙΣΙΟΥ ΜΕΓΔΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΓΛΥΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΜΑΡΘΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΔΑΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΒΡΙΛΗΣΙΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΔΑΦΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ,  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΑΙΓΙΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΗΣ

ΖΑΝΝΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΜΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,   

ΖΑΧΑΡΊΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΖΑΧΑΡΙΑ ΦΑΝΗ,  ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΖΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΖΗΝΈΛΗ ΧΡΙΣΤΙΆΝΑ ΚΑΛΛΙΌΠΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΖΙΩΓΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΘΕΜΕΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΙΣΆΒΕΤ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  79ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΚΑΣΗ ΞΕΝΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΛΕΜΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΠΡΟΣ ΑΒΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ,  ΖΑΚΥΝΘΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΙΩΝΙΑ,   

ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΑΙΓΑΛΕΩ,   

ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΝΤΆΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΥΡΓΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΝΕΦΕΛΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΑΡΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΘΗΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΚΑΣΤΕΡΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΥΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ,  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

ΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ,   

ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΑΜΦΙΣΣΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΦΙΣΣΗΣ

ΚΟΚΑΝΗ ΛΥΔΙΑ -ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΙΓΙΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ,  ΡΟΔΟΣ,  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΛΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΨΑΧΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΟΛΟΒΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΡΙΔΑΙΑ,   

ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΟΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΙΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΝΤΑΡΔΆΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΉΣ ΑΛΕΞΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΑ ΖΩΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΠΑΛΛΗΝΗ,   

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΣΟΦΙΑ,  ΑΝΑΤΟΛΗ,   

ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΓΑΛΑΤΣΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΚΡΟΝΙΚ ΜΑΤΘΑΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΜΥΓΔΟΝΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ

ΚΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΕΡΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΝΤΩΝ

ΚΩΒΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΙΩΝΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ/ΙΩΝΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  49ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΛΙΒΑΔΕΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΧΑΡΑ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΛΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΡΟΔΟΣ,  1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ακαδημία

ΛΥΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΛΥΣΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΛΑΚΟΣ ΚΙΜΩΝ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΣΕΡΡΕΣ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΑΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ - ΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΝΤΖΆΝΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ,  ΑΓΙΟΣ ΜΥΡΩΝΑΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΟΣ

ΜΑΝΤΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΑΡΓΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΕΛΈΤΗ ΑΛΕΦΆΝΤΩ,  ΛΟΥΤΡΑΚΙ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,   

ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΜΕΝΕΜΕΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΗΤΡΟΦΑΝΆΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΑΛΜΥΡΟΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΟΙΡΟΣ ΦΑΙΔΩΝ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΟΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΑΡΕΤΗ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΠΑΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ

ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΝΤΉΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΑΡΜΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΠΕΚΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΜΠΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΟΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΟΥΝΑ ΧΡΙΣΤΙΦΙΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ,  ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ,  ΠΑΤΡΑ,   

ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΑΡΤΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΝΤΑΒΕΑ ΣΟΦΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΝΤΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΞΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΛΜΥΡΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΞΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΡΓΟΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΙΝΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ,  ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΙΛΗΝΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΙΤΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΉ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ,  ΔΡΑΜΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  ΡΙΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΛΩΝ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΔΙΟΝΥΣΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΒΟΛΟΣ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΤΥΝΙΏΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΙΛΙΟΝ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΠΑΧΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΠΑΤΡΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΙΕΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΙΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΠΟΛΊΤΗΣ ΔΙΟΝΎΣΙΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΠΟΛΥΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣABET,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 1 (ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ)

ΠΟΎΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΡΗΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΑΤΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΟΜΦΑΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΒΟΛΟΣ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΡΟΥΠΑΚΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΡΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΑΛΑΧΩΡΑ ΑΝΝΑ,  ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ

ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΚΙΛΚΙΣ,   

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΣΙΑΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

ΣΚΙΑΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΜΠΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΑΡΓΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΣΟΡΒΑΤΖΙΩΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΟΥΓΙΟΎΛ ΕΛΕΝΑ,  ΠΕΥΚΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΟΥΡΛΑ ΑΝΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΣΠΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΑΤΡΑ,  62ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ,  ΓΛΥΦΑΔΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΣΠΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΠΑΙΑΝΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΑΙΓΙΟ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥ

ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΙΑ,  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΑΓΤΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΑΣΙΑΔΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΤΑΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ

ΤΕΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΤΖΑΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΒΑΡΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΛΟΦΟΥ

ΤΖΙΝΓΚΙΝΓΚ ΓΙΟΥ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΡΙΨΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΤΣΑΓΚΟΣ ΑΚΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  149ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΣΕΚΜΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΕΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  107ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΑΛΑ ΑΛΕΞΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΙΑΛΤΑ ΜΥΡΤΩ,  ΓΑΛΑΤΣΙ,  120ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΤΣΙΜΠΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  29ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΝΘΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΦΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΧΑΝΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΒΑΤΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΑΙΓΙΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΙΝΗΣ

ΧΑΛΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  80ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ

ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ,  ΔΡΑΜΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΧΑΤΖΗ ΑΛΚΜΗΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΆΚΗ ΜΑΡΊΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΡΧΑΝΕΣ,   

ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΨΑΡΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΨΥΧΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

GIAKAS FOTIOS,  ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 

ΑΓΑΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΑΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΔΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΉΛ-ΆΓΓΕΛΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΙΟΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΡΙΝΟΗ,  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ,   

ΑΝΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΨΑΧΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΝΤΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ,  ΡΙΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ,  ΠΕΥΚΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  ΑΘΗΝΑ,  77ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΒΑΔΙΒΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ

ΒΑΙΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ,  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΒΑΛΕΤ ΣΟΦΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ-ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΝΑΛΛΑΚΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΒΛΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ,  ΕΔΕΣΣΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΡΆΚΑ ΙΩΆΝΝΑ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΒΡΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  6/θέσιο Δημοτικό σχολείο Μπάφρας - Νεοκαισάρειας

ΒΡΑΚΟΤΣΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΡΑΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΜΠΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΚΟΖΑΝΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΠΑΤΡΑ,  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ,  ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ,   

ΓΙΟΛΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΑΝΤΟΣ ΦΟΙΒΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΙΡΤΖΗΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΓΚΙΡΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΓΚΟΥΖΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΚΟΥΛΙΟΎΜΗΣ ΡΟΥΒΆΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,   

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,   

ΓΟΡΙΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΜΟΙΡΕΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ

ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΕΙΡΉΝΗ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ,  ΠΑΝΟΡΑΜΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΙΤΕΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΤΕΑΣ

ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΖΟΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

ΘΕΜΕΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΘΗ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΒΡΑΣΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΚΑΪΜΑΚΆΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ

ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  13o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΜΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΝΔΥΛΗ ΘΕΚΛΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  8ο 8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΚΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΦΑΡΣΑΛΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΜΗΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΡΑΝΆΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΎΛΑ ΘΕΟΓΝΩΣΊΑ,  ΙΛΙΟΝ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΚΑΡΑΠΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΤΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΡΟΥΤΗ - ΦΑΛΑΪΝΑ ΞΑΝΘΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΑΡΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΥΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΚΑΤΗΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ - ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΚΕΛΜΠΕΡΙΔΗ ΚΕΛΛΥ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΚΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΕΡΕΤΡΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΚΙΣΣΑΜΙΤΑΚΗΣ ΑΛΚΗΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΚΟΛΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ,  ΝΙΚΑΙΑ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΚΟΝΤΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ,  ΚΑΝΑΛΛΑΚΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΑΠΠΑΔΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΚΟΡΟΜΠΟΚΗΣ ΘΑΝΟΣ,  ΑΡΓΟΣ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΥΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΚΟΤΣΙΦΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΟΥΛΟΥΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΨΑΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΡΕΜΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΡΙΚΕΛΗ ΕΛΛΗ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΡΜΙΟΝΗ,  ΚΡΑΝΙΔΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ,  ΜΥΓΔΟΝΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΣΑΒΙΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΩΣΤΗΣ ΖΩΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΩΣΤΉ ΜΑΡΚΈΛΛΑ,  ΠΕΡΑΜΑ,  ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΔΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΑΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΠΕΡΑΜΑ,  ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΑΜΠΑΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΛΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  76ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΛΙΟΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΛΟΥΚΡΕΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΛΟΥΡΙΔΑ ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΓΙΑΛΟΥ

ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΝΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΛΥΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΙ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΛΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΛΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΛΤΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΡΑΜΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ,  ΒΥΡΩΝΑΣ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

ΜΑΡΚΟΥ ΙΟΛΙ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΜΈΓΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ,  ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ,   

ΜΗΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΩΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΜΗΤΡΙΤΖΩΝΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΙΚΕ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΜΟΥΜΟΥ ΖΩΗ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ,  ΡΟΔΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΖΑΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΡΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΜΠΕΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΟΥΔΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΕΛΠΊΔΑ,  ΕΠΙΣΚΟΠΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΙΑΣ

ΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΜΠΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,   

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ-ΝΙΚΗ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΣΙΜΟΝΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΝΤΑΒΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΞΗΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΛΑΣΚΑ ΡΕΝΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΟΤΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΡΑΜΑ,  ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΠΑΔΕΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΤΙΜΑ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΠΑΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΊΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΉ ΣΑΒΙΝΑ,  ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΛΆΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,   

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΩΙΩΤΟΥ ΘΑΝΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΤΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ,  ΚΟΥΦΑΛΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΛΑΤΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΛΙΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΛΙΤΣΗ ΑΓΑΘΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΟΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΥΚΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΠΟΥΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΡΑΝΤΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΔΑΦΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΚΟΖΑΝΗ,   

ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΑΡΑΝΤΆΚΗ ΒΑΣΙΛΕΊΑ,  ΙΑΛΥΣΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΑΡΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ,  ΤΣΟΤΥΛΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΣΙΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΑΜΥΝΤΑΙΟ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΣΙΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΡΑΜΑ,  ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΛΥΔΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΚΑΠΈΡΔΑΣ ΓΊΩΡΓΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΚΕΝΤΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ,  ΑΡΤΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΗΣ

ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

ΣΟΛΩΜΑΚΟΥ ΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΠΕΥΚΗ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓ. ΙΩΣΗΦ"

ΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΣΠΑΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ

ΣΤΑΜΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗ ΝΙΟΒΗ,  ΡΟΔΟΣ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΤΕΡΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΑΛΛΗΝΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΛΑΝΔΡΟΥ

ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΥΡΙΝΙΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΦΗΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΣΦΙΑΤΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΥΡΗ ΔΙΩΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΤΑΜΠΟΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΤΑΦΑΝΗ ΛΟΥΗΣ,  ΡΟΔΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΤΑΨΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΤΕΡΖΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΑΓΚΙΣΤΡΙ,  3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΤΖΕΔΑΚΗ ΟΛΓΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΤΖΊΤΖΙΡΑ ΓΕΩΡΓΊΑ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΤΙΡΕΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΙΛΙΟΝ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΣ,  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΚΕΡΑΜΕΙΕΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΡΙΣ,  ΣΑΛΑΜΙΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΤΣΕΚΕΝΗ ΜΥΡΤΩ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΙΛΑΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΤΣΙΛΙΛΉΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΤΣΙΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΘΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΩΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΦΑΜΗΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ,  ΡΟΔΟΣ,  1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ακαδημία

ΦΑΦΟΥΤΗ ΔΑΝΑΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,  ΒΕΡΟΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΧΑΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΝΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΥΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΖΗΣ ΣΤΑΘΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΕΙΛΕΤΖΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΧΡΉΣΤΟΣ ΚΑΡΠΟΎΖΗΣ,  ΒΥΡΩΝΑΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΧΡΥΣΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΡΥΣΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗ ΕΥΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΨΑΛΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

PAPADIMITRIOU GIORGOS,  ΑΘΗΝΑ,   

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΙΛΙΟΝ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΑΡΤΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ,  ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΑΚΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΑΚΡΙΤΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΑΡΑΚΕΛΙΑΝ ΒΑΡΤΑΝ,  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ,  ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓΑΘΟΕΡΓΙΑΣ

ΑΣΜΑΤΖΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΒΑΛΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΆΣ ΓΙΏΡΓΟΣ,  ΚΟΡΩΠΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΕΡΓΩΤΉΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΓΑΛΑΤΣΙ,   

ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΓΥΘΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΑΠΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΒΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΚΑΜΑΤΕΡΟ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΒΡΙΛΗΣΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΣ,  ΓΕΡΑΚΑΣ, 

ΓΑΤΣΟΥ ΟΛΓΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΓΙΑΝΙ ΑΚΥΛΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  72ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΒΥΡΩΝΑΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΓΙΟΚΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΓΚΑΔΡΗ ΒΑΛΙΑ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΓΚΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΝΑΟΥΣΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΗΣ

ΓΚΟΥΡΑΜΆΝΗ ΕΒΕΛΊΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΦΏΤΗΣ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΡΥΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ,  ΚΩΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΔΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΓΚΥ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΡΟΘΕΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΔΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,   

ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΡΕΤΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΖΑΛΊΔΑ ΖΩΉ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  100ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΖΗΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΖΗΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΚΩΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΗΛΙΆΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ,  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΗΝΤΟΥΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΜΕΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΘΕΟΔΩΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΙΑΚΟΒΊΔΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΪΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ),  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΒΟΥΛΑ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΒΙΚΤΩΡ,  ΓΑΛΑΤΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΚΑΠΑΝΙΔΗ ΓΙΩΤΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΡΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  34ο Δημοτικό Σχολείο

ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  62ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΛΑΜΠΑΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΛΕΙΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΟΛΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΑΒΔΗΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΒΔΗΡΩΝ

ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΝΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΚΟΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΟΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΛΗΔΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  43ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΠΕΝΤΕΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΕΔΕΣΣΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,   ,   

ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΚΥΚΝΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ,   

ΚΥΛΙΝΔΡΉ ΕΜΜΈΛΕΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΩΣΤΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΛΑΓΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΕΥΟΣΜΟ,  25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΛΙΟΥΠΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΛΙΤΙΝΑ ΜΥΡΤΩ ΕΙΡΗΝΗ,  ΠΑΤΡΑ,  64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ,  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ,  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ,  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ,  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΔΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΚΡΗΣ-ΔΕΡΕΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΛΛΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  73ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΜΑΜΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΝΙΓΡΙΤΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΓΡΙΤΗΣ

ΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ,  ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,  ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ

ΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΣΥΚΙΕΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΑΞΑΚΟΎΛΗ ΠΑΝΔΏΡΑ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΛΩΙΔΑ,  ΕΥΚΑΡΠΙΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΡΙΆΝΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΛΙΑ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΤΑΝΑ ΑΝΝΑ,  ΚΟΖΑΝΗ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΧΑΝΙΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΕΝΕΝΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ,  ΓΥΘΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΜΕΞΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΗΛΙΑΝΑ,  ΜΕΝΕΜΕΝΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΙΧΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΙΧΑΛΑΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΟΥΜΙΝ ΑΛΤΑΡ ΚΑΑΝ,  ΑΒΔΗΡΑ,  ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΞΙΟΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ,  ΙΑΛΥΣΟΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΠΟΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΟΤΖΙ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ,  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

ΜΠΟΥΡΜΕΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΘΕΡΜΗ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΓΥΘΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΜΠΡΊΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ,  ΑΘΗΝΑ,  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΥΛΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  88ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΏΡΑΛΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ,  ΚΑΒΑΛΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΙΩΆΝΝΑ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΝΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΝΙΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΝΟΒΗΣ-ΜΟΡΑΛΕΣ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΝΟΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΝΤΑΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΝΤΟΡΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΙΑ,  ΑΛΜΥΡΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΟΜΦΑΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΟΥΡΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΊΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΠΕΡΑΜΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΠΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΕΤΗ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΡΙΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΓΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΡΙΟ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ,  ΦΛΩΡΙΝΑ,   

ΠΑΠΑΘΩΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ,  ΑΘΗΝΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  23ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΛΕΥΚΑΔΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ ,  ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΜΥΡΤΩ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΑΜΦΙΣΣΑ,   

ΠΑΡΙΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΠΑΤΑΠΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΕΛΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΒΕΡΟΙΑ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΡΟΔΟΣ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΊΔΗΣ ΠΈΤΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΒΙΤΣΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ,  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΙΕΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΑΤΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΙΑΣΩΝ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΑΤΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΡΟΒΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΘΑΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΡΑΔΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ,  ΒΟΥΛΑ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΡΊΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΟΜΦΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΒΟΛΟΣ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΡΟΥΤΣΧΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΑΚΚΑ ΜΥΡΤΩ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΤΣΟΤΥΛΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΕΪΤΑΝΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ

ΣΕΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΙΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΣΙΩΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ

ΣΚΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΥΡΤΩ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

ΣΚΟΥΡΤΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΣΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΣΤΆΪΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΝΙΚΑΙΑ,  19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ,  ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΛΑΓΚΑΔΑΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΤΖΗΒΕΗ

ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΖΩΗ,  ΛΑΡΙΣΑ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΤΣΑΟΥΛΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΙΑΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΤΣΙΒΕΛΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κ. ΑΝΔΡΕΑΔΗ

ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,   

ΤΣΊΝΤΖΑ ΡΑΦΑΗΛΊΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΟΣΚΟΥΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΤΣΟΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΩΧΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΥΔΡΑΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΠΕ/Α.ΑΘΗΝΑΙΟΣ

ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ,  ΚΑΛΛΙΘΕΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟΥΤΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΦΡΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΩΣ,  4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΧΑΝΙΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ ΔΑΝΑΗ,  ΑΛΙΜΟΣ,  ΔΕΛΑΣΑΛ - ST PAUL

ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΖΩΗ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,   

ΦΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ,  6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΧΑΒΑΤΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΧΑΒΑΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΧΑΒΟΥΤΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,  ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΧΑΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΛΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΙΛΙΟΝ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΧΟΥΡΠΟΥΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΦΙΛΥΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΤΣΟΤΥΛΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ,  ΑΘΗΝΑ,  ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2 (ΦΡΑΓΚΗΣ)

ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΡΓΙΟΣ,  ΛΑΜΙΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ

ΨΥΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

MΠΑΛΑΦΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΡΕΒΕΖΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

NAKA EYH,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

NIKOLAIDOU DESPOINA,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

TSONIS PETROS,  ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

ΑΓΑΘΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΚΕΡΚΥΡΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΑΛΒΑΝΊΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ,  ΝΙΚΑΙΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΤΙΡΕΑΚΙΔΟΥ,  ΙΛΙΟΝ,  11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΑΘΗΝΑ,  26ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΝΕΣΤΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΝΕΣΤΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΣΒΕΣΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΣΛΑΜΑΤΖΙΔΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΒΕΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,   

ΒΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΒΟΡΎΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΙΑΤΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΓΚΌΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΦΑΡΣΑΛΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΓΚΡΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΟΥΡΟΥΝΆΚΗΣ ΘΟΔΩΡΆΚΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ,  ΝΑΥΠΛΙΟ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΤΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΡΕΣΤΕΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

ΔΕΝΑΞΆ ΚΆΛΛΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΕΙΡΉΝΗ,  ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΔΙΑΜΆΝΤΗ ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ,  ΞΑΝΘΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΖΑΡΠΆΠΗ ΜΑΡΊΑ,  ΔΟΞΑΤΟ,   

ΖΟΡΚΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΙΛΙΟΝ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ,  ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

ΘΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΊΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΤΕΡΕΖΑ,  ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ,   

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΣΥΚΙΕΣ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΘΛΙΒΊΤΗΣ ΙΩΣΗΦ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΚΑΚΟΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΓΡΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΑΣ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΙΟΛΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΛΑΜΠΑΛΊΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΖΩΓΡΑΦΟΣ,   

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ,  ΑΦΙΔΝΑΙ,  "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΈΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΦΑΡΣΑΛΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΑΡΑΠΑΤΣΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΓΙΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ

ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  1/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΒΑΡΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΗΣ

ΚΑΤΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΕΧΑΓΙΆΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ,  ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΟΘΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΚΟΚΜΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΑΤΡΑ,  19ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΟΚΟΤΑ ΜΑΡΘΑ,  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ

ΚΟΛΑ ΣΕΛΙΓΙΟΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΚΑΣΤΟΡΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΚΟΜΠΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΙΩΝΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΟΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΟΝΤΕΛΕ ΝΙΚΗ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΤΤΑΡΊΔΗ ΜΑΡΊΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΚΟΥΓΙΑΛΗ ΑΝΘΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΚΑΤΙΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΎΡΤΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ,  ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ,   

ΚΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΥΜΠΙΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ,  ΣΚΥΔΡΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΗΣ

ΚΥΡΑΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΚΥΡΙΑΖΗ ΠΕΜΥ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,  ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ,   

ΚΥΡΙΜΗ ΜΥΡΤΩ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΩΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΛΑΣΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΛΑΣΚΑΡΗ ΤΑΝΙΑ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΛΑΤΣΟΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΡΙΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΛΟΓΚΑΡΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΟΥΣΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ,  ΑΓΚΙΣΤΡΙ,  3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΛΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΜΟΣΧΑΤΟ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΛΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΤΡΗΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΜΑΓΚΛΆΡΑ ΕΛΈΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΑΡΝΑΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΑΝΙΜΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΜΑΤΑΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΜΑΤΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ,  ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

ΜΑΥΡΟΥΔΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΤΑΤΙΑΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΕΤΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΕΝΗ,  ΧΑΝΙΑ,  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,   

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ,  ΞΑΝΘΗ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΞΟΤΩΝ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ,  ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΙΟΛΟΥ

ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΟΙΡΙΣΚΛΆΒΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΜΟΙΡΟΥ ΔΑΝΑΗ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΠΑΛΤΆ ΕΒΙΝΑ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΆΝΝΗ ΜΑΡΙΑΛΈΤΑ,  ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

ΜΠΑΡΟΥΤΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,   

ΜΠΙΛΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΜΠΟΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΟΜΠΈΤΣΗΣ ΠΈΤΡΟΣ,  ΑΡΓΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΟΥΖΏΝΑ ΑΝΝΑ,   ,   

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΜΠΡΑΤΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΜΠΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΝΕΛΛΗ ΛΙΑΚΟΥ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΝΟΥΡΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΤΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,  ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΝΤΟΣΠΙΝΕΣΚΟΥ ΟΜΠΛΕΝΤΑΡ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΤΥΧΙΟΣ,  ΚΑΒΑΛΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΠΑΖΟΛΙΔΟΥ ΔΩΡΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,  8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΎΝΗ-ΆΝΝΑ,  ΣΚΥΡΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΥΡΟΥ

ΠΑΝΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΑΝΟΤΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΗΡΑΚΛΕΙΟ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ

ΠΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Γ. ΖΩΗ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,  ΡΙΟ,   

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΙΤΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΘΑ,  ΚΑΤΕΡΙΝΗ,  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΔΙΟΝΥΣΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΠΑΠΟΎΛΙΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ,  ΧΑΪΔΑΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΤΜΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΡΟΔΟΣ,  ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΣΚΥΡΟΣ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΡΟΥ

ΠΕΘΑΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΠΕΤΡΑΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΕΤΡΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΗΛΙΑΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΙΩΝΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ

ΠΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΠΙΝΙΟΛΛΙ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΙΣΑ ΚΛΆΡΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΙΤΣΙΚΆΛΗ ΜΑΡΊΑ,  ΑΘΗΝΑ,   

ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΗΛΕΚΤΡΑ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΠΡΟΤΥΠΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,   

ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ ΆΡΗΣ,  ΠΑΝΟΡΑΜΑ,   

ΠΟΛΊΤΗΣ ΠΑΝΝΑΓΙΏΤΗΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΕΔΕΣΣΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΧΑΛΑΝΔΡΙ,  13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ,  ΕΔΕΣΣΑ,  3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΗΣ

ΠΥΡΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ,  ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ,   

ΡΕΜΠΟΎΛΗ ΓΕΩΡΓΊΑ,  ΑΓΡΙΝΙΟ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΟΥΤΣΟΥ ΤΕΡΕΖΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ,  ΓΛΥΦΑΔΑ,  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΡΩΣΣΗ ΛΥΔΙΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ

ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ,  ΔΡΑΜΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ

ΣΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΣΒΟΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ,  ΠΑΤΡΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΈΡΡΑ ΧΡΙΣΤΊΝΑ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΕΡΓΊΝΗΣ ΙΑΣΩΝ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΕΡΓΙΝΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΙΑΦΑ ΓΛΑΥΚΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΒΟΛΟΣ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΑΝΟΙΞΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΟΙΞΕΩΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΣΠΙΓΓΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ,  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΠΙΝΑΣΑ ΜΑΡΙΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΛΕΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΊΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ,  ΣΚΥΔΡΑ,  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΣΦΈΤΣΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ,  ΙΛΙΟΝ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΣΩΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΑΛΑΡΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΑΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΤΑΜΠΑΘΑΝΗ ΜΕΛΑΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΑΝΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  Βαρβάκειο Πρότυπο Γυμνάσιο

ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΑΓΙΑΣΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ

ΤΖΑΝΟΥ ΕΒΙΤΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΖΕΜΙΝΤΙΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΟΜΟΤΗΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΤΖΕΡΤΖΕΒΕΛΉ ΜΑΡΊΑ ΕΙΡΉΝΗ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,  ΕΥΟΣΜΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΤΟΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΟΜ ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΤΡΕΒΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΒΕΡΟΙΑ,  ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΤΣΙΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΤΣΙΟΡΒΆΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΣΙΟΡΒΑΣ ΡΑΦΑΗΛ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΤΣΙΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ,  ΠΑΠΠΑΔΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ( ΓΕΡΑΣ )

ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΦΑΝΗ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΤΣΟΎΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ,  Σ. Σ. ΒΑΡΔΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΔΑΣ

ΦΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΦΙΑΜΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΦΟΥΝΤΑ ΣΟΦΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΝΙΚΗ,  ΕΥΟΣΜΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΟΥΡΛΑΣ ΑΛΕΞΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ,  ΔΡΑΜΑ,  11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΦΩΤΟΥ ΕΛΕΝΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΘΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΧΑΡΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΑΤΡΑ,  12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ,  ΒΟΛΟΣ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ

ΧΑΤΖΉ ΜΑΡΊΑ,  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ,   

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΟΥΛΙΑ,  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΧΌΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ

ΧΟΥΛΙΈΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ,  ΞΑΝΘΗ,   

ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΣΥΡΤΑΡΗ,  ΠΕΥΚΑ,   

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΎΛΟΥ ΜΆΓΔΑ,  ΙΛΙΟΝ,  11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΨΥΧΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ARNIDIS NICOLAS,  ΕΥΟΣΜΟ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

DONTA POLINA,  ΧΙΟΣ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ

GKAVERA CHRYSIIDA,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

IΜΒΡΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΣΚΥΔΡΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΗΣ

PETRIDIS STYLIANOS,  ΧΙΟΣ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΙΟΥ

RIZOPOULOS GRIGORIS,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

SALPIGKTIS SAVVAS,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

XINOS BARBARA,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΑΒΝΤΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΠΑΠΑΠΆΝΟΥ,  ΜΗΛΟΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΗΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,  ΙΣΤΙΑΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΣΗΦ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΎΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΊΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΆΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ,  ΜΟΣΧΑΤΟ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΊΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ,  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ,  ΓΡΕΒΕΝΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΑΡΗΣ ΓΚΕΣΙΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΤΣΑΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΑΥΓΕΡΊΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΆΦΥΛΛΟΣ,  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ "

ΒΑΛΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΙΣΤΙΑΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,  ΜΥΤΙΛΗΝΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΛΕΒΙΔΙ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΒΕΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΝΕΣΙΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,   

ΓΙΟΛΛΑ ΛΟΥΝΙΝΤΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΙΟΛΕΝΑ ΦΑΜΠΙΟ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΚΡΑΙΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΟΥΔΗΣ-ΖΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,   

ΓΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ,  ΧΑΛΚΙΔΑ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ,  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΓΡΙΒΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΔΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΔΕΜΠΗ ΚΛΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΔΗΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΧΑΝΙΑ,  5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΡΟΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΠΑΡΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΖΑΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ,  ΙΤΕΑ,  Μουσικό Σχολείο Άμφισσας

ΖΟΛΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΖΟΥΜΠΟΥΡΔΙΚΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΖΟΥΡΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ,  ΑΧΑΡΝΕΣ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΙΣΤΙΑΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΘΕΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΑΡΔΙΤΣΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΙΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ,  ΣΑΜΟΣ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΟΥ

ΚΑΖΑΛΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΑΛΛΜΕΤΙ ΙΩΑΝΝΑ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΝΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΑΠΕΡΝΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΒΊΤΗ ΑΝΤΩΝΊΑ,  ΕΔΕΣΣΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ,  ΚΗΦΙΣΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΕΛΈΝΗ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ

ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡ͝ΙΩΤΗ ΒΑΣΙΑ,  ΣΠΕΤΣΕΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΕΤΣΩΝ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΛΥΔΙΑ,  ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΑΡΕΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΤΉ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΕΚΕΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ,  ΨΥΧΙΚΟ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΛΜΠΕΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΙΟΣΕ ΡΟΤΖΕΡ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΙΟΥΛΛΙ ΑΘΗΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΚΟΝΤΟΎΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΤΆΣΟΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ,  ΠΑΛΛΗΝΗ,  ΕΝΙΑΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΣΙΝΤΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ,  ΠΡΕΒΕΖΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,  ΘΗΡΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΚΤΙΣΤΆΚΗ ΜΑΡΊΑ,  ΡΕΘΥΜΝΟ,  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΛΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΔΟΞΑΤΟ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ,  ΑΓΚΙΣΤΡΙ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,  ΙΩΝΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΛΑΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΛΕΡΟ ΛΗΔΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΛΕΦΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΛΟΥΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΛΥΜΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ,  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΑΝΖΙ ΕΣΜΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΙΑΝΝΑ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΕΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,  ΤΡΙΚΑΛΑ,  6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΗΤΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ,  ΚΗΦΙΣΙΑ,  ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΟΡΑΙΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  ΠΕΙΡΑΙΑΣ,  ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΜΟΥΤΣΙΝΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ,  ΧΑΛΚΙΔΑ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΠΑΚΑ ΟΛΓΑ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ

ΜΠΕΡΑΤΖΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΤΕΛΛΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΠΛΑΝΤΖΩΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ,  ΠΥΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

ΜΠΛΙΑΜΠΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΜΠΞΕΒΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ,  ΙΩΑΝΝΙΝΑ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΟΝΟΒΑ ΕΛΠΙΔΑ- ΖΩΗ,  ΞΑΝΘΗ,  4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΠΟΥΡΝΈΤΑ ΜΑΡΊΑ,  ΚΟΡΑΚΙΕΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ,   

ΜΠΟΥΤΖΑΝΗ ΕΥΑ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΡΈΓΚΑΣΙ ΜΙΚΑΈΛΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΝΈΖΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ,  ΚΟΡΙΝΘΟΣ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΑ,  ΚΑΛΑΜΑΤΑ,  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΝΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,  ΛΑΡΙΣΑ,  ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ

ΝΤΌΓΑΝΟΥ ΜΑΡΊΑ ΧΡΙΣΤΊΝΑ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ,  ΛΑΡΙΣΑ,  Μουσικό Σχολείο Λάρισας

ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ,  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ,   

ΠΑΛΗΑΛΕΞΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,  ΑΤΑΛΑΝΤΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΝΤΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,  ΚΟΖΑΝΗ,  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ,  ΠΥΛΑΙΑ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,  ΝΕΑΠΟΛΗ,  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,  ΜΑΡΟΥΣΙ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ,  ΘΕΡΜΗ,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  ΠΟΛΙΧΝΗ,  10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,  ΠΕΥΚΑ,  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,  ΑΘΗΝΑ,  54ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠ&Alph